درباره ما

مدیران آذر کانکس تبریز از سال 1375 پا به عرصه سازندگی و مدیریت پروژه های کلان عمرانی در زمینه سدسازی، راه سازی و ابنیه گذاشته و در سازمان ها و شرکت هایی از قبیل سازمان نقشه برداری کشور، جهاد کشاورزی، سازه تبریز، کارادنیز، جاهد آذر و غیره فعالیت نموده و نهایتا در سال 1384 راسا اقدام به تاسیس شرکت عمرانی راه باند سهند نمودند. مدیران شرکت باتوجه به تجارب عمرانی و مشاهده کمبودهای موجود اقدام به تاسیس شرکت فراگیر ثقیل کار تبریز در سال 1386 نموده و در وهله اول با خرید سهام یکی از معتبرترین شرکت های کانکس سازی شمالغرب کشور، تولید انواع کانکس، کانتینر، خانه های متحرک و ویلا را آغاز و بعدا پس از انفکاک، از سال 1389 واحد اختصاصی تولید کانکس و کانتینر با برند آذر کانکس تبریز راه اندازی گردید.

در حال حاضر آذر کانکس تبریز جزوی از مجموعه شرکت فراگیر ثقیل کار تبریز، بعنوان برندی مشهور و معتبر در زمینه ساخت کانکس، محصولات خود را به اقصی نقاط کشور و برخی کشورهای همسایه منجمله عراق و آذربایجان ارسال می نماید.

کلیه محصولات آذر کانکس تبریز در مراحل طراحی و ساخت زیر نظر تیم فنی مورد بازرسی مداوم بوده و بعد از تحویل محصول به مشتری نیز بصورت دوره ای کنترل های لازم انجام می پذیرد. مجموعه همکاران آذر کانکس تبریز فروش را آغاز تعهد خود میدانند و معتقدند مشتریان بهترین مبلغان محصولات آذر کانکس تبریز هستند.

تماس با ما

 • آدرس کارخانه
  تبریز-جاده تهران-سیصد متر بالاتر از سه راهی اهر
  041-33333-555
  0914-116-7350


   
 • ایمیل ما
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید